آمارهای جذاب کوچینگ زندگی

 • 2 سال پیش
 • کوچینگ زندگی
 • 4 دیدگاه
 • 545
آمارهای جذاب کوچینگ زندگی

آمارهای جذاب کوچینگ زندگی که ثابت می‌کند شما در صنعت درستی هستید

خلاصه آمار کوچینگ زندگی:

 • 71000 مربی زندگی در 161 کشور در سراسر جهان مستقر هستند.
 • در سال 2018، 53300 مربی وجود داشت.
 • کوچینگ زندگی دومین صنعت با رشد سریع در ایالات متحده است.
 • 23300 مربی در آمریکای شمالی وجود دارد.
 • درصد تغییر در درآمد کل کوچ‌ها بین سال‌های 2015-2019 در ایالات متحده 36% بوده است.
 • برآورد درآمد جهانی از کوچینگ در سال 2019، 2.849 میلیارد دلار بود.
 • صنعت کوچینگ در ایالات متحده یک میلیارد دلار ارزش دارد.
 • جستجوی "کوچ‌ها" در لینکدین بیش از 6.28 میلیون نتیجه در سال 2020 به دست آورد.

وقتی به حرفه کوچینگ فکر می‌کنید، آیا شما را پر از هیجان می‌کند؟ عجله دارید که به آن برسید؟ آیا نمی‌توانید از بررسی وبلاگ‌ها و پادکست‌های کوچینگ خودداری کنید؟

خوب، ما خوشحالیم که به شما بگوییم که اگر از امید تبدیل شدن به یک کوچ تمام عیار از خوشحالی می‌پرید، در این صورت مهمترین چیزی را که در زرادخانه خود به آن نیاز دارید اشتیاق است!

اما آمارها در مورد صنعت کوچینگ زندگی چه می گویند؟ من قطعاً متعهد هستم؛ حالا چه؟ قبل از اینکه وارد صحنه شوید، احتمالاً می‌خواهید اطمینان حاصل کنید که در حال پریدن به حوزه‌ای هستید که می‌تواند برای شما پول درآورد.

دوست داشتن کاری که انجام می‌دهید عالی است، اما باید بتوانید از درآمد یک کوچ، خود را حفظ کنید!

چه بخواهید دیگران را متقاعد کنید که از حرفه کوچینگ خود حمایت کنند یا فقط می‌خواهید تصمیم خود را برای کوچ شدن تأیید کنید، ایجاد یک مورد برای پرش با سر می‌تواند بدون هیچ واقعیت سرد و سختی دشوار باشد.

به همین دلیل است که ما این راهنمای کامل برای آمار صنعت کوچینگ زندگی را گردآوری کرده‌ایم.

آیا کوچینگ زندگی یک صنعت در حال رشد است؟

پاسخ به این سؤال یک بله قاطع است. رشته کوچینگ زندگی هرگز زمینه امیدوارکننده‌تری برای کار در آن نبوده است، زیرا تعداد افرادی که می‌خواهند کوچ شوند در حال افزایش است.

از آنجایی که کوچینگ به یک کالای داغ در دنیای مدرن ما تبدیل شده‌ است، تقاضا برای هر نوع کوچ زندگی به معنای واقعی کلمه به شدت افزایش یافته است.

اما چرا کوچینگ زندگی چنین صنعت رو به رشدی دارد؟ خوب، ما اینجا هستیم تا به این سؤال داغ برای شما پاسخ دهیم!

دلایل رونق کوچینگ

افراد بیشتری می‌خواهند کوچ شوند. ما به طور خلاصه به این موضوع اشاره کرده‌ایم، اما این واقعیت ساده وجود دارد که این روزها افراد بیشتری نسبت به قبل می‌خواهند کوچ شوند.

در ده سال گذشته یا بیشتر، شرکت‌ها دیده‌اند که چگونه کوچ‌های زندگی مستقیماً به افزایش درآمدشان کمک می‌کنند.

کوچ‌های شغلی و اجرایی همیشه قیمت‌های بالاتری را در نظر گرفته‌اند، زیرا کار آنها به شرکت‌ها در هر اندازه کمک می‌کند تا نتایج عالی را به دست آورند.

به طور کلی، یک تیم سازنده منجر به حاشیه سود بالاتر می‌شود، بنابراین کسب و کارهای بیشتری برای تقویت نیروی کار خود مرتباً کوچ استخدام می‌کنند!

برای آشنایی با کوچ‌های زندگی ما به وبسایت کوچ مراجعه کنید.

با این حال، این فقط شرکت‌های بزرگ نیستند که از وجود کوچ‌های زندگی سود می‌برند. همانطور که احتمالاً می‌دانید، زندگی شخصی ما پیچیده‌تر از همیشه شده است!

در هر روز، ما باید با برنامه‌های دوستیابی، برنامه‌های سلامتی، حضور رسانه‌های اجتماعی و به‌طور کلی «Energizer-Bunny-itis» تعامل کنیم.

خوب، پس این یک وضعیت فیزیکی واقعی نیست، اما مردم این روزها به دلیل نیاز درک شده به "روشن بودن" همیشه به طور خطرناکی به منطقه فرسودگی منحرف می‌شوند.

به همین دلیل، افراد بیشتری به دنبال کوچ‌های عالی زندگی هستند که می‌توانند به آنها در مقابله با استرس‌های زندگی مدرن کمک کنند.

چه مدیر عاملی باشید که بیش از حد کار کرده یا یک جوان حرفه‌ای هستید با چشم متعجب به کمک نیاز دارد، یک کوچ زندگی همیشه در دسترس خواهد بود تا به بهترین شکل ممکن به شما کمک کند.

کوچ‌های زندگی برای برخی از افراد قهرمانانی با ارزش هستند، و با وجود موقعیت‌های بسیار متفاوت، مطمئناً در چنین دنیای پیچیده‌ای دیوانه‌وار، تقاضایی برای مجموعه مهارت‌های خود پیدا خواهید کرد!

رونق فناوری

ما دیگر در روزگار شماره‌گیری و ویندوز زندگی نمی‌کنیم. اوه نه؛ اکنون لیگ‌های بزرگ را انتخاب کرده‌ایم.

به دلیل تسریع عملکرد فناوری اطلاعات، مشاغل بسیاری از افراد توسط رایانه جابجا شده است. اگرچه این ممکن است برای شما به عنوان یک کوچ مرتبط به نظر نرسد، اما در واقع دلیل اصلی رشد صنعت کوچینگ زندگی است.

از دست دادن شغل مانعی دشوار برای غلبه بر آن است و بسیاری از کسانی که شغل خود را در رونق فناوری از دست داده‌اند، به کمک برای یافتن مسیری جدید نیاز دارند.

این امکان وجود دارد که این افراد هرگز خارج از حوزه‌ای که از آن راه‌اندازی شده‌اند کار نکرده باشند، بنابراین پیمایش در این تغییر عظیم اغلب به یک دست متخصص نیاز دارد.

اینجاست که کوچ‌های زندگی وارد می‌شوند. از آنجایی که بسیاری از کوچ‌ها بر روی تغییرات بزرگ زندگی تمرکز می‌کنند، تقاضا برای آنها به طور طبیعی در دهه گذشته افزایش یافته است.

با این حال، فقط این از دست دادن شغل ناگوار نیست که به رشد صنعت کوچینگ کمک کرده است.

فناوری در واقع با تسهیل بازاریابی آسان، تبلیغات آنلاین کم هزینه، و توانایی ایجاد یک حضور آنلاین عالی، فرصت‌هایی را برای کوچ‌ها در همه جا به ارمغان آورده است. به دلیل تکنولوژی در دسترس ما، هرگز زمان بهتری برای کوچ شدن وجود نداشته است.

فقدان مقررات در صنعت کوچینگ

یکی دیگر از دلایل رشد صنعت کوچینگ فقدان مقررات آن است. اگرچه می‌توانید در یک گواهینامه عالی به عنوان کوچ سرمایه‌گذاری کنید، اما برای شروع به هیچ تجربه رسمی نیاز ندارید.

به عبارت دیگر، هیچ کس نمی‌تواند شما را از سوار شدن بر واگن کوچینگ و ایجاد زندگی برای خود باز دارد. همیشه فضایی در بازار برای کوچ‌های جدید وجود دارد. بنابراین هر کسی آزاد است تا جایگاه خود را پیدا کند و هر طور که می‌خواهد به صنعت بپیوندد.

اندازه صنعت جهانی کوچینگ زندگی

طبق گزارشی که توسط فدراسیون بین المللی کوچینگ (ICF) منتشر شده است، تقریباً 71000 کوچ زندگی در 161 کشور در سراسر جهان مستقر هستند.

این یک افزایش بزرگ نسبت به 53300 کوچ است که در سال 2018 در این صنعت حضور داشتند. در صورتی که علاقه مند بودید، این رقم نشان دهنده افزایش عظیم 33% در برآورد سال 2015 است!

همانطور که می‌بینید، کوچ‌ها در حال شکستن آن هستند، و پیش بینی می‌شود که صنعت با این سرعت باورنکردنی به رشد خود ادامه دهد. زیرا مردم بیشتر به توسعه شخصی علاقه مند می‌شوند.

اندازه صنعت کوچینگ زندگی در ایالات متحده

صنعت کوچینگ زندگی در ایالات متحده نیز بسیار سنگین است. در واقع درصد قابل توجهی از صنعت جهانی را تشکیل می‌دهد!

از نظر رشد، کوچینگ زندگی دومین صنعت در حال رشد در ایالات متحده است (البته فقط پس از فناوری اطلاعات!)، و شاهد افزایش تقاضا در هر 50 ایالت است.

طبق گزارش ICF، تا سال 2020، 23300 کوچ در کتاب‌های آمریکای شمالی وجود داشت. اگر از ما بپرسید، این تعداد بسیار چشمگیر است.

اگر این برای متقاعد کردن شما به حضور چشمگیر کوچینگ در ایالات متحده کافی نبود، درصد تغییر در درآمد کل کوچ‌ها بین سال‌های 2015 تا 2019، 36 درصد بود (که جای تعجب نیست!).

صنعت کوچینگ چقدر می‌ارزد؟

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، صنعت کوچینگ زندگی در حال حاضر کاملاً در حال انفجار است. ما در اینجا در مورد سطوح واکنش هسته‌ای صحبت می‌کنیم.

بنابراین، اگر به دنبال آمارهای مربوط به صنعت کوچینگ زندگی هستید که باعث می‌شود صبح از رختخواب بیرون بیایید، فقط منتظر بمانید.

برآورد درآمد جهانی از کوچینگ در سال 2019، 2.849 میلیارد دلار بود. بله، 2.849 میلیارد دلار. این یک افزایش 21% نسبت به برآورد سال 2015 است- یک مازاد بر حجم!

اگر این واقعیت را در نظر بگیرید که کوچینگ زندگی مفهومی است که تنها 30 سال از عمر آن می‌گذرد، این که این صنعت اکنون یک میلیارد دلار در ایالات متحده ارزش دارد، بسیار چشمگیرتر می‌شود.

به عنوان درصدی از صنعت جهانی، ایالات متحده قطعاً به عنوان سهامدار اصلی این صنعت ظاهر می‌شود.

آمارهای جالب صنعت کوچینگ زندگی

اگر به تحقیقات بازار و آمارهای جالب صنعت کوچینگ زندگی می‌پردازید، خوشحال خواهید شد که بدانید IBISWorld حدود یک دهه است که گزارش‌های سالانه‌ای را در مورد صنعت کوچینگ انجام داده است.

اگرچه گزارش‌های آن‌ها مملو از اصطلاحات تخصصی است، اما پیش‌بینی‌های کلی آن‌ها بیان می‌کند که صنعت کوچینگ از افزایش سطح درآمد قابل تصرف در سال‌های آینده سود زیادی خواهد برد.

از آنجایی که صنعت کوچینگ از سال 2014 شاهد رشد سالانه شگفت انگیزی بوده است، منصفانه است که فرض کنیم همچنان بزرگتر و بهتر خواهد شد!

اگرچه پیش‌بینی تأثیرات عواقب اقتصادی آینده بر صنعت کوچینگ دشوار است، این متخصصان انتظار ندارند صنعت کوچینگ زندگی ضربه مالی وارد کند.

آمار لینکدین

یکی دیگر از مجموعه‌های واقعاً جالب آمار صنعت کوچینگ زندگی از سایت شبکه لینکدین می‌آید.

علاوه بر اینکه لینکدین یک ابزار شبکه‌ای عالی برای حرفه‌ای‌ها است، همچنین یک بانک اطلاعاتی جالب برای کوچ‌هایی است که به دنبال ارزیابی مداوم رشد صنعت خود هستند.

جستجوی "کوچ‌ها" در لینکدین بیش از 6.28 میلیون نتیجه را در سال 2020 به ارمغان آورد، و ما احساس می‌کنیم که این عدد به تنهایی نشان می‌دهد که کوچ‌ها چقدر در صحنه جهانی مورد نظر هستند.

آینده صنعت کوچینگ

اگر به این مرحله رسیدید که فکر می‌کنید از آمار صنعت کوچینگ غافلگیر شده‌اید، امیدواریم نسبت به همه آن احساس مثبت‌تری داشته باشید.

هرگز زمان بهتری برای شروع حرفه کوچینگ وجود نداشته است، و اگر خود را با آموزش، گواهینامه‌ها و ابزارهای عالی متمایز کنید، بعید است که اشتباه کنید.

اگر تغییرات بازار را دنبال کنید، بیزینس شما باید مطابق با آنچه از صنعت به عنوان یک کل انتظار می‌رود رشد خوبی داشته باشد. بنابراین واقعاً خبر خوبی است!

اثرات مثبت کوچینگ زندگی اکنون در سطح جهانی احساس می‌شود و فدراسیون‌هایی مانند ICF در به روز نگه داشتن دنیای کوچینگ با بهترین ابزارهای نوآورانه عالی هستند.

با ابزارها و تمرکز بهتر، اعتبار بهتری به دست می‌آید و این همیشه برای کوچ‌ها چیز خوبی است. به طور کلی، صنعت کوچینگ روند رشد بسیار ثابتی را مشاهده می‌کند که بعید است به این زودی‌ها کند شود.

خط آخر: صنعت کوچینگ زندگی در حال رشد است

آمار صنعت کوچینگ زندگی که در پست خود بررسی کرده‌ایم باید اعتماد زیادی به پتانسیل این صنعت به شما بدهد.

اگر در سفر خود به سمت کوچینگ با مخالفانی روبرو شدید، به سادگی هر یک از این چهره‌های شگفت‌انگیز را بیرون بکشید و با لبخندی از خود راضی بنشینید. ما قول می‌دهیم- هر شک مزاحم به زودی ناپدید می‌شود!

نظرات کاربران

ارسال نظر
عاطفه خوش فطرت
فاطمه مقدسی
شما هم دیدگاه، تجربه یا سوالتان را بنویسید