لیست کوچ ها

طاهره خادمی

کوچ زبان
کوچ نوجوان ،خانواده و زندگی ، مهندس عمران نویسنده کتاب: به او بیاموز خود را در آغوش بگیرد (راهکارهایی ساده و کاربردی در مربیگریِ والدینِ نوجوانان) عاشق کمک‌کردن به دیگران هستم و خداوند بزرگ را شاکرم که در مسیر کوچینگ قرار گرفتم به ریشه‌یابی دغدغه‌ها و واگویه‌های ذهنی بسیار علاقه‌مندم و تلاش می‌کنم با آرامش مسائل را با کوچی از ریشه بررسی کنم. نگاه ساده‌انگارانه به مسائل و استفاده از راهکارهای کلی، دردی را درمان نمی‌کند.
معرفی بیشتر

فائزه اسداللهی

کوچ زبان
*کارشناس ارشد بازرگانی بین الملل و مترجمی زبان انگلیسی *مدیر مجموعه ورزشی و خانه بازی *سوپروایزر و مدرس زبان انگلیسی *لایف کوچ و بیزنس کوچ

زهره كاظمي

کوچ زبان
١٢ سال سابقه مديريت پروژه هاي معدني، در شركت هاي مطرح كشور، سابقه كار با سرمايه گذار خارجي، با تجربه در حوزه خريد ماشين آلات خط توليد، بازرگاني خارجي، امور حقوقي و قراردادها، ساخت و راه اندازي كارخانه، و….

سیدمصطفی سیدنجفی

کوچ زبان
Diy: do it yourself ۵ سال سابقه فروش

فردین صفری

کوچ زبان
فردین صفری هستم متخصص راه اندازی کسب و کار آنلاین مشاور تحصیل در خارج از کشور آموزش و مشاوره اپلای کارشناسی ارشد، دکتری، پست داک مشاوره برای پلتفرم های لینکدین، اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی دارای مدرک بین المللی زبان انگلیسی IELTS و ده سال سابقه تدریس زبان انگلیسی در تمامی سطوح

زهرا اسکندری نسب

کوچ زبان
مدیر سالن زیبایی تالار عروسی و مدرس سبک میلاژ رنگ و مواد شیمیایی و دانشجوی رشته مترجمی زبان ، دیپلم گرافیک و نقاش و معرق کار و مشبکار و گلسازی گلهای بلندر و تزیین ماشین عروس جز تخصص های من است.

عاطفه طباطبایی

کوچ زبان
فارق التحصیل کارشناسی روانشناسی عمومی از دانشگاه روزانه کاشان و دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی شناختی از پژوهشکده علوم شناختی تهران

ملیکا موسوی اصل

کوچ زبان
متولد ۱۳۸۱ مدرس زبان انگلیسی

مجتبی یوسفی

کوچ زبان
موسس خانه زبان آماج از سال ۱۳۸۶ فعالیت بین المللی انجام میدم

نورالهدی فرهودی

کوچ زبان
راه‌یار شما هستم تا به بهترین ورژن خود تبدیل شوید.✨️ لایف و بیزینس کوچ کوچ معتبر ICF رسالت من، ایجاد فرصت برای رشد ویشرفت است.

محمدرضا بیگدلو

کوچ زبان
بنده حدود ۱۵ ساله در سطوح مختلف زبان انگلیسی (بزرگسالان) به صورت حرفه ای تدریس میکنم و میتونم با بهترین روش آموزشی که مختص به خودم می باشد به شما آموزش بدم. همچنین حدود ۱۲ ساله در زمینه ملکی چه ساخت و ساز و چه خریدو فروش در استان البرز (اختصاصا مهرشهر کرج) فعالیت میکنم و میتونم بهترین مشاوره رو بابت سرمایه گذاری ملکی به شما دوست عزیز ارائه بدم.

فرشته طالبی

کوچ زبان
روانشناس و کوچ و مدرس

آمنه درویش زاده

کوچ زبان
تدریس سطوح متفاوت زبان انگلیسی از مبتدی تا آزمون های بین المللی کوچ زندگی در جهت بهبود شرایط زندگی برای افراد، کوچ آموزش، با توجه به سابقه در زمینه ی آموزش در بسترهای مختلف، کوچ زنان برای بهبود تفکرات و نوع نگاه زنان جامعه و کوچ بحران برای حل مسائلی که به صورت آنی و بحرانی رخ می دهند.
معرفی بیشتر

هادی ساروی

کوچ زبان
در طول مدت 20 و اندی سال فعالیت در حوزه آموزش و یادگیری زبان شیوه کلاسهای رایج را نمی پسندیدم و به نوعی روش رو آوردم که امروزه آن را کوچینگ مینامند. در سال 97 تصمیم گرفتم خدمات کوچینگ خود که قبلا به صورت غیر مجازی برگزار میشد را در بستر اینترنت در اختیار دیگر علاقه‌مندان قرار دهم و این خود ایده راه اندازی اربیتاس شد . اربیتاس وبسایت تخصصی کوچینگ زبان های مختلف است و بنا دارد در این زمینه به صورت تخصصی فعالیت داشته باشد .

سید مصطفی میرحسینی

کوچ زبان
سلام من دوست هام سیا صدا می کنند . دانش آموخته دانشگاه UTM هستم ، تو مباحث تحقیقات دانشگاهی خیلی فعالیت داشتم، همچنین تو خوزه کسب و کار با شرکت های بزرگی کار کردم. بسیار خلاق و ایده پرداز هستم ، زمان زیادی به تحقیق در رابطه خوشحالی و استعداد یابی شغلی پرداختم. اینجا تا به اشتراک جذاشتن ۲ دهه تجربه از هدر رفتن زمان افراد که دوست دارند موفق بشوند جلوگیری کنم.