لیست کوچ ها

سپهر محمد علیخانی

کوچ لجستیک
کوچ و مشاور فروش‌و‌توزیع کوچ کسب‌و‌کار مشاور اجرایی حوزه فعالیت : کسب‌و‌کارهای کوچک و متوسط
معرفی بیشتر

مجید سلیمانی

کوچ لجستیک
شما همه رهبر زندگی خودتان هستید، پس رهبر باشید و رهبری کنید. سلام، من مجید سلیمانی هستم. از زمانی که یاد دارم مهمترین ارزشم در زندگی، کمک به دیگران بوده. همیشه در مدرسه یا محله کنار بچه‌هایی که قرار می‌گرفتم که به نوعی به کمک احتیاج داشتند. بچه‌هایی که باید یه نفر کنارشون قرار می‌گرفت تا بتونند استعداد خودشون رو پیدا کنند و کاری و که می‌خوان رو انجام بدن. فضای جدی کسب و کار رو از بعد از کنکور شروع کردم. حضور در صنعت زیاد و جایگاه شغلی‌های متنوع به من تجربه‌های زیادی داد تا بتونم جنس کسب و کارهای مختلف رو بهتر بشناسم. اما وجه اشتراکی که بین همه‌ی کسب و کارها وجود داشت، نظر مدیر، مالک یا رهبر اون سازمان یا کسب و کار بود. این که نوع نگاه، استراتژی و مدل اداره‌ی سیستم توسط این شخص تا چه اندازه می‌تونه روی کل بدنه‌ی اون کسب و کار، تاثیر مثبت یا منفی داشته باشه. بنابراین با توجه به علاقه و استعداد شخصی و همچنین اهمیت این موضوع من تصمیم گرفتم تا در کنار مدیران و رهبران سازمان‌ها و کسب و کارها قرار بگیرم تا با استفاده از ابزار کوچینگ بتونم و کمک به اون شخص، به کل کسب و کار و سازمان کمک کنم. شما می‌تونید مدیر و رهبر یک مجموعه‌ی تک نفره باشید، یعنی زندگی و کسب و کار خودتون. پس من این افتخار رو خواهم داشت تا در کنار شما قرار بگیرم و از مشاهده‌ی رشد روزافزون شما لذت ببرم. کارشناسی ارشد بیزینس کوچینگ دانشگاه تهران کارشناسی مهندسی صنایع متخصص حوزه‌ی سیستم سازی و راه اندازی کسب و کار برگزاری دوره‌های آموزش مدیران و رهبران برگزاری دوره‌های برنامه ریزی و هدف گذاری

کامران قره باغی

کوچ لجستیک
کامران قره باغی، 32 سابقه کار در صنایع مختلف کشور، تجربه پیاده سازی چندین نرم افزار جامع منابع سازمان ERP در شرکتهای ایرانی و خارجی فعال در ایران، تخصص در زمینه نرم افزار مدیریت انبار WMS ، دارای مدرک بیزینس کوچینگ ویدان، مکالمه به زبانهای انگلیسی و ترکی استانبولی، کوچ سیستم سازی و تحول دیجیتال. کمک به انتخاب صحیح نرم افزارهای مورد نیاز سازمان. تخصص در زمینه عارضه یابی کسب و کارها و کمک به رشد کسب و کارها از طریق ایجاد تحول در سیستم سازی سازمان، با نگاهی جدید به تحلیلهای آماری هر سازمان یا کسب و کار و تهیه نقشه راه برای رسیدن به نقطه مطلوب. کمک به تدوین استراتژیهای فعال و کاربردی در سازمانها. با تکیه بر تجربیاتی که در اختیار دارم، این اطمینان را دارم که میتوانم افراد و سازمانها را هم در زمینه نرم افزاری و هم در زمینه های کاری در راستای رسیدن به اهداف یاری کنم.

محی الدین فودادی مقدم

کوچ لجستیک
کوچ کسب وکار کوچ رشد وتوسعه فردی بیش از ۲۰ سال تجربه عملی دررهبری ومدیریت سازمان بازاریابی ،فروش وخدمات پس از فروش

محسن بنی صادقی

کوچ لجستیک
سلام ،محسن بنی صادقی هستم تحصیلات و شغلم معماری ساختمان است و سی سال تجربه کاری دارم ،دوره کوچینگ و فروش و هدف گذاری را نزد دکتر ربانی گذرانده ام و میتوانم به شما کمک کنم تا کسب و کار هاتون رو رونق بدین و فروش تون رو افزایش بدید.